• 5 x New Momentálne SPST ŽIADNA Červená Kolo Spp Tlačidlo Prepínač STRIEDAVÝ prúd 3A/250V
 • 5 x New Momentálne SPST ŽIADNA Červená Kolo Spp Tlačidlo Prepínač STRIEDAVÝ prúd 3A/250V

5 x New Momentálne SPST ŽIADNA Červená Kolo Spp Tlačidlo Prepínač STRIEDAVÝ prúd 3A/250V

 • €1.16
 • €1.39

Súvisiace produkty

Popis produktu

 • Prepnúť Typ: Diaľkové Ovládanie
 • frekvencia: 315Mhz 433Mhz
 • Názov Značky: MITI
 • Materiál: Plastové
 • Dekodér čip: Pevná kód Učenie kód
 • Funkcie: DC12V 24V
 • Diaľkové Vzdialenosť: 20-200 m
 • Číslo Modelu: SKU7849
 • Položka Druh: Prepínače
 • Záruka: 1
 • Použitie: Na úrad, nákupné centrá sklade
 • kanál: 2
 • Tlačidlo: 2
 • Certifikácia: CCC

 • Veľkosť Balenia: 12cm x 10cm x 8cm (4.72in x 3.94in x 3.15in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.2kg (0.44lb.)
 • Typ Jednotky: Súbor

Aplikácia:

Naše výrobky sú široko používané v ( diaľkové ovládanie spínač, diaľkové ovládanie čerpadla a vypnúť, diaľkové ovládanie stroja a vypnúť, diaľkové ovládanie motora pozitívne a negatívne, diaľkové ovládanie zásuvky, diaľkové ovládanie LED, diaľkové ovládanie, audio, diaľkové ovládanie, elektrické dvere, diaľkové ovládanie garážovej brány, diaľkové zaťahovacie dvere, diaľkové ovládanie, záclony, alarm hosť, alarm,diaľkové ovládanie motocykla,diaľkovo ovládaná na elektrický pohon,diaľkové ovládanie, MP3,diaľkové ovládanie svetlá, diaľkové ovládanie áut, ) ochrana a iné občianske a priemyselné podpora vzdialených oblastiach, má výhodu jednoduchého párovania, bezpečné a spoľahlivé pre modifikáciu doplnkových produktov.

Balenie zoznam: D efault poslať 315Mhz )

1x Prijímač

1x Vysielač (Batérie nie include)

Vezmite prosím na vedomie : ak si chcete iba Prijímač ,prosím, aby s na tento odkaz :

Špecifikácia: 1) Široký rozsah napätia (+12 V-+24 V) 2) za Predpokladu, že vysielač je kódované 2262 alebo 1527 čip encoder čip diaľkové ovládanie. 3) Stlačte raz vzdelávania tlačidlá, LED svetlá raz, rýchlo stlačte ľubovoľný kláves, diaľkové ovládanie, LED kontrolka bliká štyri krát, čo znamená, že úspech v učení sa, že diaľkové ovládanie tlačidlá relé K1. 4) Stlačte Dvakrát vzdelávania tlačidlá, LED svetlá dvakrát rýchlo stlačte akékoľvek tlačidlo diaľkové ovládanie, LED kontrolka bliká štyri krát, čo znamená, že úspech v učenia, ktoré je kľúčom diaľkové ovládanie relé K2. 5) Stlačte a podržte učiť tlačidlo je stlačené pri učení sa dlho jasné svetlá päť sekúnd vypnúť, povedal, že čistenie je úspešný, potom sa môžete uvoľniť učiť tlačidlo. 6) Bez výberového jumper, regulátor je stav zákazky je self-locking, tj kliknite na diaľkové ovládanie, relé je uzavretá, a potom kliknite na tlačidlo diaĺkového ovládania relé odpojí. 7) AA skrat, dispečer prevádzkový stav non zámky, ktoré podržte diaľkové Ovládanie relé uzavreté, uvoľnite diaľkové ovládanie relé odpojí. 8) BB je skratovať, regulátor je stav zákazky je prepletená; Príklad: Stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači, K1 je zatvorené; stlačte tlačidlo B na diaľkovom ovládači, K2, je uzavretý, pričom K1 odpojený. 9) CC skrat, regulátor je stav zákazky je inching, že podržte tlačidlo diaĺkového ovládania (nie release), relé zavrie rýchlo po odpojení.

Vyučovacie metódy:

Stlačte učiace tlačidlo 1 času ,LED indikátor blikať, stlačte vysielač tlačidlo A , kým LED kontrolka stop ,to znamená, tlačidlo učenia úspešne

Stlačte učiace tlačidlo 2 krát ,LED indikátor blikať, stlačte vysielač tlačidlo B , kým LED kontrolka stop ,to znamená, tlačidlo B vzdelávania úspešne

Stlačte učiace tlačidlo 3 krát ,LED indikátor blikať, stlačte tlačidlo vysielača C, kým LED kontrolka stop ,to znamená, tlačidlo C vzdelávania úspešne.

Prepravné Náklady: v prípade, že máte akékoľvek prepravné express(napríklad:DHL,EMS,Fedex ),prosím, kontaktujte nás najprv sme vám môžu poskytnúť zľavu.

Platby: 1.Akceptujeme platby, ktoré Kapadab.sk môžu prijať, ospravedlňujeme sa, že nemôžeme akceptovať iné platobné metódy, ako je šek alebo poštové objednávky . 2.Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované,a dostali sme sa do 24 hodín 3.Platba musí byť doručené do 10 pracovných dní od dražby uzávierky Poštovného: 1. Máme loď na celom svete,za účelom mať stopy číslo 2.Primárne konkurenčnú výhodu:Ázia/Sonth Amerika/Východná Európa/stredný Východ/Afrika/Západnej Európy,a tak na 3.Pred nákupom sa,prosím, uistite sa, že váš Kapadab.sk a sos adresa je správna.Alebo nie,prosím opravte to pred platby. 4.Ak tovar menej ako 1,5 Kg,sme loď, Čína Post leteckou Poštou alebo prostredníctvom HK Post Air Mail 5.Loď na celom svete do 12-24 hodín po zaplatení ukončené prijaté,po príchode väčšiny destinácií 6.Všetky objednávky bude dodaný prostredníctvom Medzinárodných Leteckých služieb, pokiaľ nie sú osobitne dohodnuté predávajúcim. Záruka a Vrátenie: 1).12months Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Kúpiť s dôverou 2).Vrátenie alebo výmena vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 1 týždňa po zásielky prijaté na vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté. 3.Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie. 4.Prosím repack položky opatrne. Položky vrátil sa bude testovať a nových náhradných bude odoslaný kupujúcemu ihneď, ak nájsť chybné. V prípade, že vhodnou náhradou nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydaná. Doprava, manipulácia a poistné poplatky sú nerefundovateľné. 5.Návrat poštovné sa hradí Kupujúci.

Štítky: Kapadab.sk, Kapadab.sk, on-line nakupovanie, Automobilový priemysel, Telefóny A Príslušenstvo, Počítače A Elektronika, móda, Krása A Zdravie., Dom A Záhrada, Hračky A Športové, Svadby & Udalosti

© Kapadab.sk. Všetky Práva Vyhradené.