• 10 ks NÁRAST(uk) 40.5 mm Kruhové Polarizačné CPL C-PL Filter, Objektív 40.5 mm Pre Canon, NIKON, Sony Olympus Fotoaparát doprava zadarmo
 • 10 ks NÁRAST(uk) 40.5 mm Kruhové Polarizačné CPL C-PL Filter, Objektív 40.5 mm Pre Canon, NIKON, Sony Olympus Fotoaparát doprava zadarmo
 • 10 ks NÁRAST(uk) 40.5 mm Kruhové Polarizačné CPL C-PL Filter, Objektív 40.5 mm Pre Canon, NIKON, Sony Olympus Fotoaparát doprava zadarmo

10 ks NÁRAST(uk) 40.5 mm Kruhové Polarizačné CPL C-PL Filter, Objektív 40.5 mm Pre Canon, NIKON, Sony Olympus Fotoaparát doprava zadarmo

 • €19.60
 • €24.19

Súvisiace produkty

Popis produktu

 • Druh: Neutrálny Filter Mesiac
 • Package: Áno
 • Názov Značky: NEEWER
 • Číslo Modelu: Desať miliónov osemdesiat päť tisíc tristo osemdesiat päť

 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 9cm x 9cm x 2cm (3.54in x 3.54in x 0.79in)
 • Hmotnosť Balenia: 0.05kg (0.11lb.)

-----------------***------------------------***------------------------***----------------------***-----------------------------

1.Neewer Oficiálneho Obchodu je IBA autorizovaný predajca Neewer na Kapadab.sk.

2. Všetky položky sú poskytované Zadarmo, Prepravné služby , s sledovacie číslo sledovať.

3.Prosím, pridajte si náš obchod do obľúbených obchodov, ako tento obchod bude mať NOVÉ PRÍRASTKY a VEĽKÉ PROPAGAČNÉ akcie teraz a potom.

4.Všetky Neewer Produktov z nášho obchodu bude poskytovať 2-Mesiacov záruka , prosím, neváhajte kúpiť!

5. Všetky položky v tomto obchode sme zásob a UK zásob , v prípade potreby, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pred Nákupom.

6. Sme otvorení návrhy a nápady pre všetko ostatné, ak existuje problémy po prijatí balík , prosím, kontaktujte náš služby zákazníkom , budeme zaobchádzať pre vás, akonáhle je to možné. Ak nie je komunikácii, len negatívna spätná väzba, nebudeme pomôcť opraviť po predaji problémy. A nikdy nebudete môcť kúpiť výrobky z tohto obchodu.

Doprava Zadarmo

Neewer 1.25 palcov 13 Percent Prenos Neutrálne Mesiac Filter, Hliníkový Rám Plastové Vlákno Optické Sklo Ďalekohľad Okulára Filter, ktorý Pomáha Znížiť Celkový Jas a Ožarovania (Black)

Funkcie: Premium Materiál: Hliníkový rám, plastové vlákno a optické sklo, odolné a žiadne poškodenie vášho objektív Prenáša iba 13 percent dopadajúceho svetla, zvyšujú kontrast a schopnosť rozoznať detail na Mesiac Pomáha znížiť celkový jas bez zmeny farby, tak, že nie, len bude viac povrch prvky a detaily vyskočí, ale tiež sa môžete študovať ich väčší komfort Pomáha šetriť dark-prispôsobené videnia pri prezeraní mesačného povrchu Pomáha znížiť ožiarenie, ktoré je skreslenie na hranicu medzi svetlými a tmavými oblasťami, ako spolu lunárneho terminator

Poznámka: ďalekohľad a statív NIE sú zahrnuté.

Popis:

Neewer 1.25 palcov 13 Percent Prenos Neutrálne Mesiac Filter je špeciálne navrhnutý tak, aby vám vychutnať krásu mesiac povrchy, na noc.

To je hliníkový rám, plastové vlákno a optické sklo, ktoré je odolné a nie je žiadne poškodenie vášho objektívu.

V 1.25 palcov 13 percent Prenos Mesiac Filter znižuje odlesky, takže môžete vidieť viac lunárny detail a povrch sa vyznačuje váš ďalekohľad.

Ďalekohľad okulára filter prenáša iba 13 percent dopadajúceho svetla, zvyšujú kontrast a schopnosť rozoznať detail na Mesiaci.

Tento lacný doplnok vlákna priamo do 1.25 palcov okulára barel a bloky 87 percent svetla získané ďalekohľad, čo pre viac pohodlné lunárny názory vystavovať vyšší kontrast.

Mesiac Filter pomáha znížiť celkový jas bez zmeny farby, tak, že nie, len bude viac povrch prvky a detaily vyskočí, ale môžete študovať ich väčšie pohodlie.

Táto neutrálna hustota ďalekohľad okulára filter znižuje ožiareniu, ktoré je skreslenie na hranicu medzi svetlými a tmavými oblasťami, ako napríklad pozdĺž lunárny terminator.

Pomocou Mesiac aj filter pomáha šetriť dark-prispôsobené videnia pri prezeraní mesačného povrchu.

Dokonale neutrálne farby sa nemení prirodzenú farbu Mesiac.

Špecifikácia:

Veľkosť: 1.25 palcov

Materiál: Hliníkový Rám, Plastové Vlákno a Optické Sklo

Prevodovka: 13 percent prenos

Obsah balenia: 1x 1.25 palcový Mesiac Filter

Fotografie :

Štítky: filter nd, ND filter, Neutrálne, Lacné filtra nd, Vysoká Kvalita nd filter, Čína neutrálne Dodávateľov

© Kapadab.sk. Všetky Práva Vyhradené.